GAA Fixtures

Intermediate Football Championship

Sat, 10 Aug, Elvery’s MacHale Park, Castlebar

Kilmaine v Kiltimagh 6pm

Moy Davitts V Neale 7.30pm

Sun, 11 Aug, Elvery’s MacHale Park, Castlebar

Killala v Parke 3.30pm

Kiltane v Burrishoole 5pm

Junior Football Championship

Sat, 10 Aug, Elvery’s MacHale Park, Castlebar

Lahardane McHales v Castlebar Mitchels 4.30

Ardnaree Sarsfields v Ballina Stephenites 6pm

Cill Chomin v Ballintubber 7.30pm (Venue: Crossmolina )

Louisburgh v Charlestown Sarsfields 2pm

Junior B Football Championship

Thu, 8 Aug, Elvery’s MacHale Park, Castlebar

Moy Davitts v Burrishoole 7.30pm

Senior Football League - Division 1E

Sat, 10 Aug, Burrishoole v Claremorris 7pm

Sat, 10 Aug, Balla v Kiltane 7pm

Sun, 11 Aug, Moygownagh v Breaffy 12 noon

Sun, 11 Aug, Ballaghaderreen v Eastern Gaels 12 noon

Sun, 11 Aug, Ardagh v Swinford 12 noon

Senior Football League - Division 1F

Sat, 10 Aug, Ballinrobe v Mayo Gaels 7pm

Sat, 10 Aug, Ballycroy v Shrule/Glencorrib 7pm

Sun, 11 Aug, Parke/Keelogues/

Crimlin v Tuar Mhic Adaigh 12 noon

Sun, 11 Aug, Aghamore v Kilfian 12 noon

Sun, 11 Aug, Kiltimagh v Islandeady 12 noon

Michael Walsh Cup Senior League -

finals Sun Aug 11

Westport St Patrick's v Ballaghaderreen 12 noon

Ballintubber v Tuar Mhic Adaigh 12 noon

Castlebar Mitchels Football v Shrule/Glencorrib 12 noon

SHC Tyrrell Cup, Sun, Aug 11

Castlebar Mitchels Hurling v Westport St Patrick's 2pm

Tooreen v Ballyhaunis 2pm

U/13 Division 1B, Mon, Aug 12

Moy Davitts v Neale 7pm

Claremorris v Castlebar Mitchels 7.30pm

U/13 Division 1A, Mon, Aug 12

Knockmore v Westport St Patrick's 7pm

Ballaghaderreen v Balla 7pm

U/13 League Division 2A, Mon, Aug 12

Carras v Swinford 7pm

Ballintubber v Ballyhaunis 7pm

Aghamore v Ardnaree Sarsfields 7pm

U/13 League Division 2B, Mon, Aug 12

Charlestown Sarsfields v Breaffy 7pm

Naomh Padraig v Crossmolina Deel Rovers 7pm

Westport St Patrick's v Parke 7pm

U/13 League Division 3A, Mon, Aug 12

Louisburgh v Islandeady 7pm

Erris St Pats v Burrishoole 7pm

Bonniconlon v Belmullet 7pm

U/13 League Division 3B, Mon, Aug 12

Kiltimagh v Hollymount-Carramore 7pm

Davitts v Ballinrobe 7pm

U/13 League Division 4A, Mon, Aug 12

Claremorris v Achill 7pm

Shrule/Glencorrib v Tuar Mhic Adaigh 7pm

U/13 League Division 4B, Mon, Aug 12

Cill Chomin v Ardmoy 7pm

Lahardane McHales v Kilmovee Shamrocks 7pm

Knockmore v Naomh Padraig 7pm

Advertisement

 

Page generated in 0.1109 seconds.