Mayo GAA fixtures

Mayo GAA fixtures

Friday April 1

North Mayo Sweeney Cup semi-final (At 9pm )

Knockmore v Bonniconlon

U18 Football League Division 3 (At 6.30pm )

St Gerald’s v Davitts

St Cronan’s v The Neale

St Muredach’s v Kiltimagh

Ballyhaunis v Naomh Padraig

Mayo Gaels v Breaffy

U18 Football League Division 4 (At 6.30pm )

Lahardane v Louisburgh

Burrishoole v Ballinrobe

Kilmeena v Cill Chomain

U18 Football League Division 5 (At 6.30pm )

Achill v Ardmoy

Kilmovee v Eastern Gaels

Saturday April 2

U14 Football League Division 3 (At 12pm )

Ardnaree v Ballinrobe

Naomh Padraig v Bohola Moy Davitts

Bonniconlon v Louisburgh

Shrule Glencorrib v Burrishoole

U14 Football League Division 4 (At 12pm )

Balla v Kilmovee

Islandeady v Castlebar Mitchels B

Ardmoy v Mayo Gaels

Cill Chomain v Kilmeena

Kiltaine v Achill

Michael Walsh Senior League Group 1 (At 6pm )

Ballaghaderreen v Aghamore

Shrule Glencorrib v Breaffy

Ballintubber v Knockmore

Garrymore v Charlestown

Michael Walsh Senior League Group 2 (At 6pm )

Kiltaine v Tourmakeady

Claremorris v Crossmolina Deel Rovers

Ballinrobe v Ballina Stephenites

Westport v Castlebar Mitchels

Michael Walsh Intermediate League Group 1 (At 6pm )

Kilmeena v Swinford

Bohola Moy Davitts v Burrishoole

Kiltimagh v Ballyhaunis

Cill Chomain v Parke

Michael Walsh Intermediate League Group 2 (At 6pm )

Mayo Gaels v Davitts

Killala v Hollymount

Kilmaine v Bonniconlon

Belmullet v Achill

Junior Reserve League (At 6pm )

Eastern Gaels v Balla

Kilmovee v The Neale

Carramore v v Louisburgh

Sunday April 3

North Mayo Exclusive Junior Cup (At 12pm )

Ardagh v Ballycroy

Moygownagh v Lacken

Ballycastle v Lahardane

Ardnaree v Kilfian

Genfit Cup Senior Hurling League (At 12pm )

Castlebar Mitchels v Tooreen

Ballyhaunis v Westport

U14A Féile Hurling (At 12pm )

Castlebar Mitchels v Moyturna

Tooreen v Caiseal Gaels

U14B Féile Hurling (At 12pm )

Ballyvary v Belmullet

Ballyhaunis v James Stephens Ballina

U16 Football League Division 1 (At 12pm )

Balla v Ballaghaderreen

Knockmore v Carras

Claremorris v Belmullet

Ballintubber v Westport

U16 Football League Division 5A (At 12pm )

Shrule Glencorrib v Ballycroy

Mayo Gaels v Westport B

U16 Football League Division 5B (At 12pm )

Eastern Gaels v Ardmoy

Kilmovee v Bonniconlon

Monday April 4

U18 Football League Division 1 (At 7.00pm )

Castlebar Mitchels v Swinford

Westport v Ballina Stephenites

Knockmore v Charlestown

Claremorris v Kiltaine

U18 Football League Division 2 (At 7.00pm )

Ballintubber v Carras

Crossmolina Deel Rovers v Ballaghaderreen

Shrule Glencorrib v Bohola Moy Davitts

Aghamore v Islandeady

Advertisement

 

Page generated in 0.1182 seconds.